• kapela-klement-320x320q75
  Jan Klement
  frontman, kytara, zpěv

  Civilním povoláním malíř pokojů a všeho, co snese barvu, se specializací na strukturované a umělecké experimenty a výmalby. Neskutečný živel a studnice inspirací, bleskurychle je formulující do melodií, akordů a textů. Bez velkého panáka zelené peprmintové s citronem nezazpívá a neodehraje vůbec nic. Nové skladby ze sebe chrlí v nočních i ranních hodinách, většinou po náročných večírcích.

 • kapela-pavlickova-320x320q75
  Alžběta Pavlíčková
  zpěv, rytmika, cajon

  V soukromí pracuje v rodinné firmě a je jedinou okrasou a chloubou naší omšelé postarší kapely. Svým výjimečným hlasem a intenzivním prožitkem při zpěvu dostává do kolen nejednoho fanouška, producenta i pořadatele. Svou ženskost nejčastěji kompenzuje překvapivě nevybíravým, ale přesto milým, slovníkem.

 • kapela-spilar-320x320q75
  Jaroslav Špilar
  sólová kytara

  V soukromí pracuje u počítače a hýbe světovou burzou. Rád prodává, kupuje a přestavuje rodinné domy, rád se stěhuje. Věkem nejstarší člen naší kapely – ovšem duchem nejmladší. Velice kulturní, inteligentní a přemýšlivý člověk s občasným výpadkem paměti pro pobavení ostatních členů kapely vyjma frontmana.

 • Kapela
  Aleš Klose
  silentbass, basové ukulele

  Civilním povoláním architekt s vlastním atelierem a věčně zavřenou kavárnou, kam nepouští lidi, jen občas kapelu na zkoušení. Mluví úplně do všeho a kritizuje svým okem estetickou stránku všeho – od domů, interiérů, grafik až po křivky ženského těla.

 • kapela-zadina-320x320q75
  Jiří Zadina
  bicí, rytmika, klavír, akordeon, mistr zvuku

  Povoláním trenér pro posílení všech možných svalů kromě mimických. Osobní trenér známých osobností z oblasti sportu i kultury, nejvíce žádán po vánočních svátcích v lednu a únoru pro navrácení životní kondice a plnění novoročních předsevzetí. Hru na bicí zušlechťuje od dětství a neskutečně si ji užívá…

 • kapela-sobek-320x320q75
  Milan Sobek
  housle, občasný zpěv

  Povoláním zkušený oční optik a prodejce brýlí všeho druhu vyjma potápěčských. Disponuje ojedinělým vkusem na výběr obrouček k tvarům obličeje. Vlastník několika houslí, neustále je střídající a hledající nejvhodnější barvy tónů pro naši kapelní hudební tvorbu. Zpívá velmi rád, ale mikrofon mu raději nedáváme – i bez něj je hlasitější než aparatura.

 • Kapela
  Robin Klose
  klavír, klávesy

  Povoláním designer, zkušený lodní kapitán pro vnitrozemskou a námořní plavbu, dobrý fotograf a kameraman, jediný člověk, který obstarožní kapelu dokáže věcně usměrnit od bláznivých námětů pro fotky a hudební klipy, které nám dobře natáčí, stříhá a expeduje. Nejmladší člen kapely, zatím nezadán a kapela doufá, že mu vhodnou partnerku do života brzy z koncertních fanynek vybere.