Kapela

Jan Klement

frontman, kytara, zpěv

Civilním povoláním malíř pokojů a všeho, co snese barvu, se specializací na strukturované a umělecké experimenty a výmalby. Neskutečný živel a studnice inspirací, bleskurychle je formulující do melodií, akordů a textů. Bez velkého panáka zelené peprmintové s citronem nezazpívá a neodehraje vůbec nic. Nové skladby ze sebe chrlí v nočních i ranních hodinách, většinou po náročných večírcích.

Kapela

Alžběta Zadinová

zpěv, rytmika, cajon

V soukromí pracuje v rodinné firmě a je jedinou okrasou a chloubou naší omšelé postarší kapely. Svým výjimečným hlasem a intenzivním prožitkem při zpěvu dostává do kolen nejednoho fanouška, producenta i pořadatele. Svou ženskost nejčastěji kompenzuje překvapivě nevybíravým, ale přesto milým, slovníkem.

Kapela

Jaroslav Špilar

sólová kytara

V soukromí pracuje u počítače a hýbe světovou burzou. Rád prodává, kupuje a přestavuje rodinné domy, rád se stěhuje. Věkem nejstarší člen naší kapely – ovšem duchem nejmladší. Velice kulturní, inteligentní a přemýšlivý člověk s občasným výpadkem paměti pro pobavení ostatních členů kapely vyjma frontmana.

Kapela

Jiří Zadina

bicí, rytmika, akordeon, mistr zvuku

Povoláním trenér pro posílení všech možných svalů kromě mimických. Osobní trenér známých osobností z oblasti sportu i kultury, nejvíce žádán po vánočních svátcích v lednu a únoru pro navrácení životní kondice a plnění novoročních předsevzetí. Hru na bicí zušlechťuje od dětství a neskutečně si ji užívá…

Kapela

Milan Sobek

housle, občasný zpěv

Povoláním zkušený oční optik a prodejce brýlí všeho druhu vyjma potápěčských. Disponuje ojedinělým vkusem na výběr obrouček k tvarům obličeje. Vlastník několika houslí, neustále je střídající a hledající nejvhodnější barvy tónů pro naši kapelní hudební tvorbu. Zpívá velmi rád, ale mikrofon mu raději nedáváme – i bez něj je hlasitější než aparatura.

Kapela

Aleš Klose

basová kytara, basové ukulele, kontrabas

Civilním povoláním architekt s vlastním atelierem a věčně zavřenou kavárnou, kam nepouští lidi, jen občas kapelu na zkoušení. Mluví úplně do všeho a kritizuje svým okem estetickou stránku všeho – od domů, interiérů, grafik až po křivky ženského těla.

Kapela

Robin Klose

klavír, klávesy

Povoláním designer, zkušený lodní kapitán pro vnitrozemskou a námořní plavbu, dobrý fotograf a kameraman, jediný člověk, který obstarožní kapelu dokáže věcně usměrnit od bláznivých námětů pro fotky a hudební klipy, které nám dobře natáčí, stříhá a expeduje. Nejmladší člen kapely, zatím nezadán a kapela doufá, že mu vhodnou partnerku do života brzy z koncertních fanynek vybere.

Kapela

Alice Trojanová

zpěv, rytmika

Půvabná zpěvačka sboru Continuo a kapely Monantes, která se uvolila zpívat i s bláznivou a živelnou partou eNDee. S nadhledem zvládá pěvecký chaos frontmana a doplňuje jej o vkusné vokály, že fanoušek vůbec nepozná, že se jedná o momentální improvizace.  Odhodlala se i zaskočit za naši Bětku po dobu mateřské dovolené a i zlí kritikové tvrdí, že tento nelehký úkol pěvecký zvládá na jedničku s hvězdičkou.

Kapela

Roman Fišer

pozoun

Nejklidnější a nejvyrovnanější článek naší chaotické kapely, profesionální muzikant s věčně dobrou náladou a precizním přístupem k produkcím i přípravám. Jeho hudební aranže a nápady zůstávají zatím ve stínu, ale doba rozkvětu se rychle blíží…

Kapela

Milan Boháč

saxofon

Vytrvalý tanečník a společensky neúnavný festivalový „nezmar“ , toho času nezaměstnaný boháč, pohybující se po Pardubicích kabrioletem BMW se staženou střechou i během deště. Výborný saxofonista  s improvizačními schopnostmi  neustále kapelu překvapujícími a to v kladném slova smyslu

Kapela

Jarda Suchánek

trubka

trumpetista dokončující studium pardubické konzervatoře, žijící a učící na ZUŠ v Trutnově, přezdívaný „KUZO“. „ZO“ je prý podle filmového hrdiny Zora, kterému je až příliš podobný, na slabiku „KU“ se ho budete muset zeptat sami