Skip to content

O kapele

O kapele
O kapele

Jan Klement

frontman, kytara, zpěv

Civilním povoláním malíř pokojů a všeho, co snese barvu, se specializací na strukturované a umělecké experimenty a výmalby. Neskutečný živel a studnice inspirací, bleskurychle je formulující do melodií, akordů a textů. Bez velkého panáka zelené peprmintové s citronem nezazpívá a neodehraje vůbec nic. Nové skladby ze sebe chrlí v nočních i ranních hodinách, většinou po náročných večírcích.

O kapele

Alžběta Zadinová

zpěv, rytmika, cajon

V soukromí pracuje v rodinné firmě a je jedinou okrasou a chloubou naší omšelé postarší kapely. Svým výjimečným hlasem a intenzivním prožitkem při zpěvu dostává do kolen nejednoho fanouška, producenta i pořadatele. Svou ženskost nejčastěji kompenzuje překvapivě nevybíravým, ale přesto milým, slovníkem.

O kapele

Jaroslav Špilar

sólová kytara

V soukromí pracuje u počítače a hýbe světovou burzou. Rád prodává, kupuje a přestavuje rodinné domy, rád se stěhuje. Věkem nejstarší člen naší kapely – ovšem duchem nejmladší. Velice kulturní, inteligentní a přemýšlivý člověk s občasným výpadkem paměti pro pobavení ostatních členů kapely vyjma frontmana.

O kapele

Jiří Zadina

bicí, rytmika, akordeon, mistr zvuku

Povoláním trenér pro posílení všech možných svalů kromě mimických. Osobní trenér známých osobností z oblasti sportu i kultury, nejvíce žádán po vánočních svátcích v lednu a únoru pro navrácení životní kondice a plnění novoročních předsevzetí. Hru na bicí zušlechťuje od dětství a neskutečně si ji užívá…

O kapele

Milan Sobek

housle, občasný zpěv

Povoláním zkušený oční optik a prodejce brýlí všeho druhu vyjma potápěčských. Disponuje ojedinělým vkusem na výběr obrouček k tvarům obličeje. Vlastník několika houslí, neustále je střídající a hledající nejvhodnější barvy tónů pro naši kapelní hudební tvorbu. Zpívá velmi rád, ale mikrofon mu raději nedáváme – i bez něj je hlasitější než aparatura.

O kapele

Aleš Klose

basová kytara, basové ukulele, kontrabas

Civilním povoláním architekt s vlastním atelierem a věčně zavřenou kavárnou, kam nepouští lidi, jen občas kapelu na zkoušení. Mluví úplně do všeho a kritizuje svým okem estetickou stránku všeho – od domů, interiérů, grafik až po křivky ženského těla.

O kapele

Robin Klose

klavír, klávesy

Povoláním designer, zkušený lodní kapitán pro vnitrozemskou a námořní plavbu, dobrý fotograf a kameraman, jediný člověk, který obstarožní kapelu dokáže věcně usměrnit od bláznivých námětů pro fotky a hudební klipy, které nám dobře natáčí, stříhá a expeduje. Nejmladší člen kapely a z nás postarších asi nejlepší muzikant.

O kapele

Alice Klose

zpěv, rytmika

Půvabná zpěvačka sboru Continuo a kapely Monantes, která se uvolila zpívat i s bláznivou a živelnou partou eNDee. S nadhledem zvládá pěvecký chaos frontmana a doplňuje jej o vkusné vokály, že fanoušek vůbec nepozná, že se jedná o momentální improvizace. Odhodlala se i zaskočit za naši Bětku po dobu mateřské dovolené a i zlí kritikové tvrdí, že tento nelehký úkol pěvecký zvládá na jedničku s hvězdičkou.

O kapele

Roman Fišer

pozoun

Nejklidnější a nejvyrovnanější článek naší chaotické kapely, profesionální muzikant s věčně dobrou náladou a precizním přístupem k produkcím i přípravám. Jeho hudební aranže a nápady zůstávají zatím ve stínu, ale doba rozkvětu se rychle blíží…

O kapele

Milan Boháč

saxofon

Vytrvalý tanečník a společensky neúnavný festivalový „nezmar“ , toho času nezaměstnaný boháč, pohybující se po Pardubicích kabrioletem BMW se staženou střechou i během deště. Výborný saxofonista s improvizačními schopnostmi neustále kapelu překvapujícími a to v kladném slova smyslu

O kapele
Back to top